Skip Navigation
 

Moda

Wiązanie krawata

Wybierasz się na ważne spotkanie?! Niewątpliwie jesteś zobligowany sie ładnie przyodziać. Fundamentem eleganckiego okrycia bywa tak ważna część kreacji jak krawat. Nasuwa sie na nas zaledwie jedno zapytanie - w jaki sposób ten krawat wiazac? Wbrew pozorom wiązanie krawata nie jest trudne.

Wyróżniamy wiele sposobów przedstawiających wiązanie krawatów. Mozna wymienic pare glownych węzłów takie jak: prosty, windsor czy shelby. Osobie poczatkujacej oferujemy węzęł prosty, wymagajacy zaledwie 4-ech ruchów w związku z czym jest prosty do nauczenia. Ścisły opis razem z zdjęciami i animacjami wiązania krawata w ten sposob znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Skoro umiesz już wiązać krawat to warto pomyśleć nad pozostałymi, niemniej jednakże równie istotnymi wątpliwościami. Jedną sposrod wazniejszych problemow jest odpowiedni dobór krawata do ubrania. Ważna jest zarówno wlasciwa długość krawata oraz kształt i również szerokość węzła. Nie należy jednak zapominać o pielęgnacji własnego krawata.

Krawaty i ich historie, sposoby wiązania, porady, ciekawostki czy zasady znajdziesz w naszym portalu internetowym.

 
 
« powrót|drukuj