Skip Navigation
 

Zdrowie i uroda

BIOPTRON. Lampa BIOPTRON. Lampy BIOPTRON. Koloroterapia. PROMOCJA

Światło słoneczne.
Energia światła słonecznego stworzyła warunki dla rozwoju roślin, zwierząt, i oczywiście ma ogromny wpływ na organizm ludzki.
Latem mniej chorujemy, nasza skóra wygląda zdrowiej, zmniejsza się nasilenie wielu przewlekłych dolegliwości. Słońce przyspiesza procesy gojenia i regeneracji chorych tkanek, jest więc naturalnym biostymulatorem.
Światło słoneczne pobudza krążenie, mózg jest lepiej dotleniony, skóra oczyszcza się z toksyn, jesteśmy podatni na pozytywne emocje,
stajemy się zdrowsi, nabieramy sił – po prostu chce się żyć!

A co jesienią i zimą?
Słońca nie da się ujarzmić.

Ale można uzyskać podobne efekty stosując sztuczne światło podobne do słonecznego, światło spolaryzowane, światło BIOPTRON, i co ważne pozbawione szkodliwego promieniowania UV.
Wszyscy myślimy, lub przyjdzie taki moment kiedy zaczniemy myśleć nad skutecznym sposobem zapobiegania, bądź leczenia wielu dolegliwości?
Kiedy nie pomaga lekarz, tabletki, a efekty uboczne z powodu ich zażywania, stają się coraz bardziej dokuczliwe, i powodują zażywanie następnych, światłoterapia jest często jedynym skutecznym leczeniem nie powodującym efektów ubocznych.
Taka jest cena postępu cywilizacyjnego. Ludzie pozamykali się w domach, biurach, samochodach, w wieku ok. 40 lat zaczynamy stale się leczyć, kiedy nasi pradziadowie dożywali dziewięćdziesiątki.

Stosowanie lampy w wielu przypadkach pozwala zaoszczędzić
znaczne kwoty wydawane na leki które stały się zbędne !!!

Są możliwości leczenia będące w Twoim zasięgu, bez potrzeby opuszczania domu, wyjazdu do sanatorium lub korzystania z usług gabinetów fizykoterapii, przychodni lekarskich, szpitali.
System Terapii Światłem BIOPTRON jest opatentowanym na skalę światową urządzeniem medycznym ze specjalnym mechanizmem optycznym, które emituje światło o widmie podobnym do światła wytwarzanego w naturze przez słońce ale bez promieniowania UV. Terapia Światłem BIOPTRON może w sposób naturalny wzmacniać regeneracyjne i utrzymujące równowagę zdolności organizmu, przez co pomaga organizmowi wyzwalać jego własny potencjał leczniczy. Po dojściu do tkanek energia światła wspomaga proces biostymulacji, światło BIOPTRON wnika do 4cm pod skórę!

Terapia przyjazna dla użytkownika, bez użycia farmaceutyków, bez stresu.
Technologia BIOPTRON zyskała szerokie zastosowanie i uznanie w medycynie jako środek medyczny przyjazny dla użytkownika, skuteczny i pozbawiony negatywnych cech środków farmakologicznych.
W okresie ponad 15 lat badań klinicznych na całym świecie okazała się ona pomocna w zachowawczym leczeniu ostrych i chronicznych obrażeń jak również ran pooperacyjnych.

Nasi pacjenci podkreślają wysoką jakość, funkcjonalność i skuteczność zabiegów wykonywanych sprzętem BIOPTRON. Poszukujemy i powracamy do medycyny naturalnej, ponieważ choroby lepiej radzą sobie z antybiotykami i innymi lekami, niż myśleliśmy jeszcze kilka lat temu.

Filozofia Hipokratesa w leczeniu zaczęła ponownie wywierać wpływ na medycynę:
"Primum non nocere" ("Po pierwsze – nie szkodzić") i "Uszanuj uzdrawiającą moc natury".

Zgodnie z Dyrektywą nr 93/42/EEC System Terapii Światłem BIOPTRON został zatwierdzony jako urządzenie medyczne. Polecane przez nas aparaty szwajcarskiej firmy BIOPTRON AG, uzyskały certyfikaty medyczne wystawione przez renomowaną, powszechnie uznawaną , niemiecką agencję DECRA specjalizującą się w certyfikowaniu urządzeń i technologii.

Zastosowanie:
-gojenie ran
-bóle
-schorzenia dermatologiczne
-alergie
-schorzenia laryngologiczne
-choroby dzieci
-choroby kobiece
-choroby układu nerwowego
-schorzenia urologiczne
-leczenie nałogów
-okulistyka
-choroby serca
-gastrologia
-pulmunologia
-weterynaria

Lampy BIOPTRON stają się coraz częściej niezbędnym wyposażeniem naszej „apteczki”. Mogą być stosowane w domu, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, szpitalach.

Jacek Wielopolski 0 601 06 05 97 http://www.bioptron-zepter.com.pl/
 
 
« powrót|drukuj