Skip Navigation
 

Zdrowie i uroda

ogłoszenia internetowe

Gdzie szukać informacji o gabinetach lekarskich? Pierwsze co przychodzi na myśl to NFZ (no dobra, to akurat żart), znajomi, lub książka telefoniczna. Co jak co, ale w książce telefonicznej powinno być najwięcej informacji o gabinetach i specjalistach. Znajomi też powinni wykazać się pewną wiedzą, szczególnie jeżeli mają często do czynienia ze służbą zdrowia. Nic bardziej mylnego. Najwięcej informacji na temat służby zdrowia można znaleźć w internecie.

Znajdziemy w internecie informacje o chorobach, gabinetach lekarskich, szpitalach o samych specjalistach, o sprzęcie medycznym, lekach, jak się temu przyjrzeć to możemy śmiało powiedzieć, że w sieci jest wszystko co dotyczy medycyny.

Informacje na temat służby zdrowia znajdziemy na stronach portali o tematyce medycznej, na stronach szpitali, poradni, i gabinetów lekarskich i na portalach gdzie można dodać darmowe ogłoszenia.

Te ostatnie są o tyle ciekawym rozwiązaniem, że sami możemy dodawać tam na przykład ogłoszenia dotyczące zdrowia, w których sami możemy sprecyzować, czego lub kogo szukamy. Możemy podać jakiego leku szukamy, jakich informacji szukamy na temat jakiej choroby. Dzięki temu jest duża szansa, że znajdzie się ktoś kto trafi na takie ogłoszeni i się z nami skontaktuje i udzieli odpowiedzi lub nawet pomocy.

 
 
« powrót|drukuj