Skip Navigation
 

Biznes

Nowe mieszkania Ustroń

Ustroń Uzdrowisko, od lat słynie i przyciąga swoimi walorami osoby pragnące skorzystać z obszernej różnorodności propozycji rynku sanatoryjnego i turystycznego. W tej perle Beskidów, miejscu uznanym za letnią stolicę regionu budujemy apartamenty, mieszkania spełniające marzenia.

Wykonawcą tej inwestycji jest firma Famex- Bis Spółka z o. o z Cieszyna zajmująca się od 16 lat kompleksowymi usługami budowlanymi. Ta ceniona za rzetelność i sumienność wykonania Spółka, z dużym sukcesem ukończyła 40 dużych inwestycji, w tym mieszkaniowych.

Nowe mieszkania Ustroń sprzedawane są przez firmę Devel- Bud u podnóża Lipowskiego Gronia, na otwartym dobrze nasłonecznionym miejscu. Zastosowana technologia - ceramiczne ściany konstrukcyjne, stropy i ściany działowe budynków, oraz pokryty dachówką dach zapewnią Państwu zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach, o każdej porze roku, wzbogacony bezpośrednim kontaktem z czystą jeszcze przyrodą.

Planujemy budowę 6 budynków usytuowanych wokół ciekawej infrastruktury między innymi mini tężnią jodową nasycającą otoczenie pierwiastkami niezbędnymi dla optymalnego funkcjonowania organizmu w każdy wieku.

 
 
« powrót|drukuj