Skip Navigation
 

Biuro

Artykuły biurowe

Postanowiłam otworzyć biuro podatkowe.
Był to świetny pomysł- bo potrzeby na tego rodzaju usługi są duże.
Sprawy formalne związane z otwarciem biura udało się szybko rozwikłać, pozostało tylko przygotować wszystko na otwarcie.
Poza urządzeniami, który udało mi się zakupić z niezłymi rabatami, zostało mi kupić artykuły biurowe. W sumie nie jest to jakiś ciężki zakup ale zważywszy na różnorodność i dużą dostępność tych rzeczy trzeba mieć jakiś plan działania.
Na początku postanowiłam wykonać zakup w pobliskiej hurtowni, tam artykuły biurowe były w dość dobrej cenie.

Na miejscu przekonałam się jednak, że tak małe ilości jakie ja potrzebuję nie dawały mi gwarancje niskiej ceny a na dodatek asortyment był dość przebrany, zważywszy na początek roku szkolnego. Artykuły biurowe postanowiłam więc kupić on-line przez Internet. Bardzo szybko, przyjemnie, z dużą możliwością wyboru- a to dlatego, ze kupowałam prosto u producenta. Zachęcił mnie też fakt, że przy zakupie powyżej konkretnej kwoty mogłam dostać, oczywiście gratisowo wizytówki. Moim zdaniem to świetna sprawa, przecież reklama jest dźwignią handlu i dzięki temu moje biuro będzie szybciej rozreklamowane. Zakupione przeze mnie artykuły biurowe dotarły szybko, towar był dobrej jakości i prawidłowo zapakowany.

 
 
« powrót|drukuj