Skip Navigation
 

Budownictwo

Instalacje wodne sklep

Firma ma w ofercie produkty związane z instalacjami wodnymi i grzewczymi. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym oferujemy bogaty asortyment w atrakcyjnej cenie. Oferujemy m.in. kominki, gazowe podgrzewacze wody, nagrzewnice, kotły c.o.

Posiadamy w w sklepie także kolektory słoneczne, przystosowane do montowania na dachach zarówno płaskich oraz spadzistych. Kolektory są oferowane wraz z całym niezbędnym zestawem: uchwytami, zbiornikami, opaskami, izolacjami i płynem.

W sklepie posiadamy elektryczne podgrzewacze wody marki Lemet. Wystepują one w różnych pojemnościach od 5 do 120 litrów. Są to podgrzewacze o małej pojemności, do stosowania przy częstym niewielkim wykorzystaniu wody, jak i urządzenia o większej pojemności. Przykładem jest np. ogrzewacz wody z spiralnąwężownicą i grzałką elektryczną o poj. 100L.Posiada on izolację termiczną z pianki poliuretanowej oraz trwałą obudowę lakierowaną. Grzałka elektryczna pozwala dogrzewać wodę w okresie letnim w zakresie od 5 do 65 °C. Użycie spiralnej wężownicy powoduje bardzo szybkie ogrzanie wody użytkowej. Produkt posiada 60 miesięcy gwarancji na zbiornik oraz 12 miesięcy na pozostałe części.
 
 
« powrót|drukuj