Skip Navigation
 

Biznes

Szkolenia Wisła

Hotel "Pod Jedlami" w Wiśle to firma świadczące usługi turystyczne i wypoczynkowe. Nasz hotel położony jest w bardzo spokojnej okolicy, a zarazem do centrum miasta jest blisko. Hotel jest komfortowy i ma duże, wygodne pokoje, a także bogato wyposażone w urządzenia typu: telefon oraz bezprzewodowy bezpłatny Internet.
Nasze wyjątkowe atrakcje to także możliwość korzystania m.in. z restauracji czy SPA. Do dyspozycji i komfortu gości jest ponadto objęte dozorem stanowiska parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów.
Hotel "Pod Jedlami" proponuje ponadto usługi dla biznesu - nowatorsko wyposażone centrum konferencyjne pomieści 120 osób podczas wykładu czy konferencji. Hotel jest przystosowany również do potrzeb osób niesprawnych, które mogą skorzystać z windy i mają prosty dostęp do pokoi. Oferujemy zachwycające zabawy okolicznościowe, takie jak bale, dyskoteki czy bankiety, a także kuligi, paintball, quady. Wczasowicze spragnieni adrenaliny znajda coś dla siebie: oferujemy wyjątkowe gry terenowe, przeloty balonem lub helikopterem i szkolenia jazdy terenowej. Wypoczywający u nas turyści maja do dyspozycji również gabinety odnowy biologicznej, np.: gabinety kosmetyczny, fizjoterapii i saunę suchą i mokrą.
 
 
« powrót|drukuj