Skip Navigation
 

Usługi

Biuro matrymonialne Serenada - tradycja i doświadczenie

Biuro matrymonialne spełnia określoną misję, szczególnie dla ludzi samotnych, nieśmiałych i mających trudności poznania partnera/ki w swoim środowisku. Misja ta to określone zadania, stojące zarówno przed biurem jak i też przed zgłaszającym swoje członkostwo. Przekrój społeczny naszych Klientów jest bardzo szeroki. Zgłaszają się osoby z różnym wykształceniem, w różnym wieku i o różnym statusie i pozycji społecznej. Każdy też ma inne zainteresowania, hobby i upodobania. Wszyscy oni mają jeden cel, poznać wymarzonego i odpowiedniego partnera/partnerkę. Pracownicy biura muszą sprostać tym wymaganiom, przedstawić odpowiednie oferty i kontaktować osoby na podstawie zbliżonych preferencji. Rola biura, w doborze odpowiedniego partnera/ki czasem bywa długotrwała, ale jest do zrealizowania. Kojarzenie par to trudna, ale wdzięczna misja. W ciągu 2 lat działalności Biura Serenada skojarzyliśmy już ponad 30 par, które stanęły na ślubnym kobiercu. Ponad 200 par poznało się, ale ich celem jest wolny związek na zasadzie partnerstwa i przyjaźni. Biuro Serenada jest biurem ogólnopolskim (międzynarodowym) i polecamy oferty matrymonialne i matrymonialno-towarzyskie ze wszystkich regionów kraju i zagraniczne. Wszystkim osobom zgłaszającym swoje członkostwo udzielamy pomocy Klientów znalezieniu właściwego Klientów wymarzonego partnera/ki. Naszych Klientów obsługujemy profesjonalnie, ze zrozumieniem ich potrzeb i życzeń z właściwą kulturą jak przystało na renomowane biuro. Zawsze pierwszy kontakt z biurem przeważnie jest poprzez zapoznanie się z regulaminem, informatorem, cennikiem, ofertami i wypełnieniem ankiety zgłoszeniowej. Dalsze czynności: kontakt z wybraną osobą, podanie danych tele-adresowych wybranego partnera, udostępnienie zdjęcia, możemy przekazywać telefonicznie lub przez pocztę e-mail w Internecie. Tą forma współpracy wybraliśmy bowiem jest najbardziej skuteczna, podoba się naszym Klientom oraz jest przez większość akceptowana. Naszym Klientom zapewniamy: więcej http://www.serenada.pl
-aktualny biuletyn ofert krajowych zgodnie z deklarowanymi wymaganiami
-na telefoniczne lub osobiste życzenie Klienta nowy biuletyn ofert, nie częściej niż raz w miesiącu
-zamieszczenie oferty Klienta w katalogu ofert na czas nieograniczony (lub do odwołania)
-doradztwo, indywidualną, profesjonalną pomoc w doborze partnera/ki
dyskrecję, na listach nie stosujemy pieczątek ani logo oraz bezpieczeństwo danych teleadresowych
-informacje o nowych promocjach i przedsięwzięciach Biura (wieczorki, wczasy dla samotnych)
na stronie internetowej Biura ofertę (skrócony anons) zamieszczamy za darmo, wyłącznie za zgodą Klienta
Przekazywanie ofert i wybór partnera:
Dla Klientów z całego kraju, którzy wybrali przynależność korespondencyjną, biuletyny ofert wysyłamy listownie. Klient z otrzymanego biuletynu dokonuje samodzielnego wyboru ofert i kontaktuje się z Biurem (listownie, pocztą e-mail, telefonicznie) w celu otrzymania danych teleadresowych lub fotooferty wybranej przez siebie osoby. Do wybranych ofert zawsze dosyłamy zdjęcia (znak “fo” przy ofercie). Na stronie naszego Biura http://www.serenada.pl zamieszczono tylko część ofert Pań i Panów z kraju, natomiast oferty zagraniczne są ze zdjęciami i zamieszczono wszystkie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich samotnych do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, usługami i informacjami, które przedstawiamy na stronie internetowej Biura.
 
 
« powrót|drukuj